Työryhmät

Asiakaspalvelutyöryhmä 

Asiakaspalvelutyöryhmä

ASIAKASPALVELUTYÖRYHMÄN TOIMINTA-AJATUS 2017:

Asiakaspalvelutyöryhmä nostaa esiin ammatillisen osaamisen ja oman jaksamisen tärkeyden kirjaston asiakaspalvelussa.

 

  • puheenjohtaja Liisa Saavalainen, Kuopio (liisa.saavalainen(at)gmail.com)
  • Saila Haikonen, Kemijärvi (saila.haikonen(at)kemijarvi.fi)
  • Anneli Outinen, Vantaa (anneli.outinen(at)vantaa.fi)
  • Katariina Aalto, Turku (katasaar(at)gmail.com)
  • Nina Siven, Pornainen (nina.siven(at)pornainen.fi)
  • Anni Tormas, Eura (anni.tormas(at)eura.fi)
  • Hanna Ikonen, opiskelijajäsen, Joensuu (hanna.ikonen(at)seamk.fi)

Kirjastoseuran hallituksen edustaja: Kaisa Inkeroinen (kaisa.inkeroinen(at)ylitornio.fi)

 

« Takaisin Työryhmäsivulle